Jak urządzić profesjonalne biuro prawnika? - Kancelaria Adwokacka, Notarialna, Radcy Prawnego - Zdrowe Biuro

Jak urządzić profesjonalne biuro prawnika? – Kancelaria Adwokacka, Notarialna, Radcy Prawnego

Domowe biuro
10 krótkich wskazówek, jak stworzyć domowe biuro, w którym naprawdę chcesz pracować
Homeoffice dla grafika
Meble do homeoffice dla grafika / architekta

Gabinet Prawnika musi być niezwykły.

Klasa i styl to podstawowe cechy, które powinien posiadać. Nie koniecznie musi być jednak wyposażony w meble przypominające antyki. Coraz częściej stawiamy na nowoczesne rozwiązania, które podkreślają rangę osoby urzędującej w danym wnętrzu.

 

Jak urządzić profesjonalne biuro prawnika? – Kancelaria Adwokacka, Notarialna, Radcy Prawnego

KRZESŁO

 Jak urządzić profesjonalne biuro prawnika? - Kancelaria Adwokacka, Notarialna, Radcy Prawnego

Najznakomitszy Prawnik wymaga najznakomitszych mebli, a nie znajdziemy bardziej prestiżowego krzesła niż Aeron Remastered Hermana Millera.

Znany na całym świecie, uhonorowany miejscem w The Museum of Modern Art w Nowym Jorku, urzeka nie tylko wyglądem ale i funkcjonalnością.

Membrana wykonana została ze specjalnie opracowanego przez Du Pont i opatentowanego dla Hermana Millera materiału elastomerowego Hytrel, gwarantującego nieodkształcanie nierozciąganie, nawet na przestrzeni wielu lat. Gwarancja 12 lat mówi sama za siebie.
Wyjątkowe rozwiązania zapewnią niepowtarzalny komfort w czasie długotrwałej pracy siedzącej, pozwalając zachować zdrowie i dobre samopoczucie.

 

BIURKO

Jak urządzić profesjonalne biuro prawnika? - MDD Mito

Z bardziej klasycznych rozwiązań, dla podkreślenia autorytetu proponujemy gabinet MDD Mito. Dwa rodzaje biurek, w wersji podstawowej i wzbogaconej o charakterystyczną szafkę, umożliwiają aranżowanie zarówno małych, jaki i dużych przestrzeni według indywidualnych potrzeb. Struktura zastosowanego materiału, naśladująca okleinę naturalną, ale charakteryzująca się dużo wyższą odpornością na uszkodzenia mechaniczne niż fornir, dostępnego w dwóch kolorach: jasny i ciemny platan, w połączeniu z lakierowanymi, białymi lub czarnymi elementami doskonale podkreśla prestiż oraz indywidualizm tej kolekcji.

 

MEBLE DO PRZECHOWYWANIA

Jak urządzić profesjonalne biuro prawnika? - Kancelaria Adwokacka, Notarialna, Radcy Prawnego

Przestrzeń biurowa, podobnie jak nasza przestrzeń życiowa podlega ciągłym modyfikacjom. W zależności od aktualnych potrzeb i wymagań również nasze meble mogą się zmieniać. System mebli modułowych USM umożliwia dowolne dostosowanie zabudowy do potrzeb.
Szwajcarska precyzja, najwyższa jakość oraz uniwersalny, rozpoznawalny na całym świecie design, to podstawowe zalety mebli USM.

Minimalistyczny styl doskonale pasuje do wnętrz nowoczesnych i prostych, ale jednocześnie świetnie wkomponuje się w meble klasyczne.
Meble USM to elegancja, trwałość i wygoda.

USM to przede wszystkim system regałów, ale także biurka i stoły.

 

WYKŁADZINA

Jak urządzić profesjonalne biuro prawnika? - Kancelaria Adwokacka, Notarialna, Radcy Prawnego

W gabinetach prawniczych, w których istotna jest nie tylko elegancja i prestiż, ale przede wszystkim  atmosfera pełna zaufania, ważne jest, aby akustyka pomieszczenia była na najwyższym poziomie, pozwalając klientom czuć się pewnie i zachować dyskrecję.
Położenie na podłodze dobrej wykładziny w znacznym stopniu pozwoli wyeliminować odbijanie się dźwięków i hałasy w pomieszczeniu. Szczególnie dobrze sprawdzi się w takiej roli wykładzina w kostkach, która w odróżnieniu od wykładzin w rolkach jest podklejona podkładem bitumicznym.

Duży wybór tekstur wykładzin w kostkach pozwala na stworzenie zróżnicowanego wysokością wzoru na podłodze, co przekłada się na lepsze właściwości akustyczne.
Ponadto wykładzina daje możliwość stworzenia ciekawych aranżacji, dodając pomieszczeniom elegancji i ciepła.