Uchwyt QuickStand - stacja robocza z regulacją wysokości - Zdrowe Biuro

Uchwyt QuickStand – stacja robocza z regulacją wysokości

Ergonomiczne Biuro
Ergonomiczne Biuro
Domowe biuro
10 krótkich wskazówek, jak stworzyć domowe biuro, w którym naprawdę chcesz pracować

Uchwyt QuickStand – stacja robocza z regulacją wysokości

Uznany za najlepsze akcesorium biurowe dekady w konkursie Interior Design magazynu Best of Year 2015, stacja robocza z regulacją wysokości Humanscale QuickStand podnosi poprzeczkę dla łatwości użytkowania i stabilności wśród produktów sit/stand. QuickStand bezproblemowo przekształca każde biurko o stałej wysokości w aktywne, promując aktywność i dobre samopoczucie w miejscu pracy. Dzięki lekkiemu obciążeniu i systemowi zarządzania przewodami typu „plug-and-play”, QuickStand dobrze przylega do tylnej części dowolnej powierzchni roboczej, umieszczając ekran i klawiaturę w ergonomicznie prawidłowej pozycji dla użytkownika.

QuickStand jest łatwy do użycia i przenośny. Dzięki możliwości poruszania się z ekranem lub niezależnie od ekranu, lekka platforma QuickStand pozwala biurku dostosować się do zmieniających się wymagań komfortu użytkownika. W przeciwieństwie do innych rozwiązań z regulacją wysokości dostępnych na rynku, QuickStand można bez wysiłku przenosić z jednej powierzchni roboczej na drugą.

Uchwyt QuickStand – stacja robocza z regulacją wysokości

Rewolucja Sit / Stand

QuickStand posiada innowacyjny mechanizm przeciwwagi, który umożliwia użytkownikom z biurkami o stałej wysokości przejście z pozycji siedzącej na stojącą z łatwością. Jego funkcjonalność zachęca użytkowników do aktywności i integracji ruchu w ich dniach, co ma zasadnicze znaczenie dla zdrowia.

Minimalna estetyka

Elegancka konstrukcja o minimalistycznym wyglądzie QuickStand bezproblemowo integruje zarządzanie kablami, mechanizmy i ruchome części w obudowie. Jego nieduży rozmiar pozwala zwolnić miejsce na meblach domowych, tradycyjnych powierzchniach roboczych, tymczasowych biurkach i wspólnych stanowiskach roboczych, dzięki czemu QuickStand pasuje do każdej pracy.

Najwyższa stabilność

Stacja robocza QuickStand jest solidnie zaprojektowana, aby zapewnić stabilność platformy klawiatury bez odskoku podczas pisania przez użytkownika. Dostępna jest w wielu konfiguracjach, w tym z konfiguracją z dwoma monitorami, QuickStand jest idealnym partnerem dla każdej przestrzeni.

Uchwyt QuickStand – stacja robocza z regulacją wysokości