Ergonomiczne Biuro - Zdrowe Biuro
Akustyka w hali produkcyjnej
Akustyka w hali produkcyjno – serwisowej
Uchwyt QuickStand – stacja robocza z regulacją wysokości
Uchwyt QuickStand – stacja robocza z regulacją wysokości

Ergonomiczne Biuro

Praca biurowa polega zazwyczaj na spędzaniu znacznej ilości czasu na krześle – w pozycji nadwyrężającej kręgosłup. Zmniejszenie ciśnienia wzdłuż kręgosłupa jest kluczem do komfortowego, bezbolesnego dnia w biurze. Kiedykolwiek pracujesz, zawsze powinieneś czuć się zrelaksowany i zadowolony z tego, co robisz. Ergonomiczne produkty biurowe są specjalnie zaprojektowane, aby Twoje ciało było wypoczęte i wolne od bólu. Ważna jest również aktywność. Nie zawsze można ćwiczyć i wykonywać ćwiczenia podczas przerwy na lunch, więc znalezienie sposobu na rozciągnięcie i złagodzenie presji przez cały dzień jest kluczowe. Stawanie w pozycji rozciągającej się co pół godziny jest ważne, ale używanie odpowiednich krzeseł, biurek i akcesoriów do amortyzacji kręgosłupa podczas siedzenia będzie rewolucyjną zmianą w sposobie odczuwania.

Korelacja między przepływem krwi a przepływem pracy

Niewygodne krzesła powodują że odczuwamy dyskomfort z powodu nacisku, jaki kładą na kręgosłup. Ten nacisk na kręgosłup ogranicza przepływ krwi przez dyski, powodując uczucie zmęczenia, letarg i melancholię. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego jesteś tak zmęczony po zakończeniu dnia spędzonego w biurze, ale nie w dniu, w którym jesteś w domu lub poruszasz się, jest to jeden z głównych powodów. Firmy, które wyposażają swoje biura w ergonomiczne stacje robocze, odczuwają 40-procentowy wzrost wydajności organizacyjnej. Kiedy dajesz swojemu ciału pokarm i wsparcie, którego potrzebuje, ono się odwdzięcza.

Jeśli nie masz ergonomicznych mebli w pracy, poddajesz swój organizm obciążenią i naciskom, których nie potrzebujesz. Na szczęście dla Ciebie, jesteśmy tutaj, aby ułatwić wprowadzenie ergonomicznych rozwiązań w twoim biurze. Jesteśmy dobrze zorientowani w najnowszych ergonomicznych krzesłach biurowych, biurkach do pracy na stojąco i innych narzędziach, które pomagają przetrwać długi dzień w biurze bez bólu.

Pamiętaj! Badania wykazały, że firmy zgłaszają 40% poprawę wydajności, gdy wyposażają swoje biuro w ergonomiczne stacje robocze – ergonomiczne stacje robocze mogą naprawdę przynieść korzyści dla ciała i umysłu!