Uchwyt do monitora - Humanscale M2.1 / M8.1 / M10 - Zdrowe Biuro

Uchwyt do monitora – Humanscale M2.1 / M8.1 / M10

Profim AccisPro
AccisPro od Profim – nowoczesny design, lekka forma
Home Office - porady dotyczące wygodnej i ergonomicznej pracy poza biurem
Home Office – zasady udanej pracy z domu
Uchwyty do monitora - Humanscale

Uchwyt do monitora – Humanscale M2.1 / M8.1 / M10

W dzisiejszym szybkim, w połączonym cyfrowym świecie, nie ma czasu na dyskomfort. Następna generacja uchwyt do monitora Humanscale błyskawicznie personalizuje każde miejsce pracy w celu zwiększenia komfortu, zdrowia i wydajności. Zaprojektowane z myślą o niespotykanej możliwości adaptacji w obszarze roboczym, ramiona monitorów koncentrują się na zrównoważeniu i zastosowanie technologii, a jednocześnie cechuje się wyjątkowo elegancką estetyką i obniżonym kosztem posiadania.

Historia projektu

Humanscale Design Studio odświeżyło wygląd i funkcjonalność swojej linii uchwytów do monitora. Dzięki większej ilości zastosowanej technologii niż kiedykolwiek wcześniej, ramiona zwiększają komfort pracy z komputerem i ogólną wydajność stacji roboczej.

Cechy i zalety uchwytu do monitora Humanscale

  • Umożliwia użytkownikowi ustawienie monitorów w optymalnej pozycji.
  • Zarządzanie kablami ułatwia prowadzenie przewodów przez modułowy system zapewniający czysty, elegancki i uporządkowany wygląd.
  • Opatentowana, kompensująca ciężar technologia sprężyn umożliwia płynną i równomierną regulację wysokości.
  • Wbudowany wskaźnik przeciwwagi zapewnia możliwość zrównoważenia ciężaru monitora przed instalacją monitora, aby zmniejszyć kosztowne koszty instalacji komputera.
  • Zgłoszony do opatentowania system Smart Stop pozwala użytkownikowi dostosować obrót ramienia, zapobiegając uderzeniom i chroniąc sprzęt.
  • Zgłoszone do opatentowania złącza szybko-zamykające natychmiast łączą się ze sobą, zapewniając bezpieczne i solidne dopasowanie, upraszczając instalację. Wymagane jest tylko jedno narzędzie, które jest schowane w podstawie ramienia.
  • Może być skonfigurowany do utrzymywania do trzech monitorów.
  • Zgodne z M/Connect 2 i M/Power, pierwsze w historii zintegrowane podstawy ramion monitorów i stacje dokujące w swoim rodzaju.
Stacja dokująca: Humanscale M/Connect 2
Stacja dokująca: Humanscale M/Connect 2