Herman Miller - Aeron Remastered - Zdrowe Biuro

Herman Miller – Aeron Remastered

Fotel ergonomiczny
Ergonomiczny fotel to podstawa dobrego stanowiska pracy
Ergonomia pracy przy komputerze
Ergonomia pracy przy komputerze
Pokaż wszystkie

Herman Miller – Aeron Remastered

Herman Miller Aeron Remastered – ewolucja rewolucja

Kiedy Bill Stumpf i Don Chadwick zaprojektowali fotel biurowy Aeron łączył on głęboką wiedzę dotyczącą budowy człowieka z innowacyjną techniką, nigdy wcześniej świat nie widział technologii zapewniających stworzenie krzesła innego od wszystkich. Teraz Aeron został odnowiony – ergonomicznie, funkcjonalnie, antropometrycznie i ekologicznie – dla dzisiejszych warunków pracy i pracowników.

Tworzenie odnowionego Aerona

Kiedy Aeron zadebiutował w 1994 roku, było to krzesło inne od wszelkich które świat kiedykolwiek widział. Nie tylko zmieniło sposób w jaki ludzie siedzieli, ale i to, co myśleli, czym krzesło do pracy może być. Ale wiele się zmieniło od tamtego czasu, więc przyszedł czas decyzji, że fotel Aeron należy odnowić.

Więc jak możemy poprawić jeden z najbardziej znanych i uwielbianych foteli na świecie? Zatrudniliśmy do współpracy projektanta Dona Chadwicka, do ponownego zbadania kryteriów projektowych, które doprowadziły go i Billa Stumpfa do kultowego oryginału, w kontekście dzisiejszej pracy i technologii. Przy zastosowaniu, bardziej inteligentnych materiałów, lepszych możliwości regulacji, nowych opcji wykończenia i zdrowszego, bardziej komfortowym siedzenia, chodziło aby nie odtworzyć lub przeprojektować fotel biurowy – ale odnowić go.

Podobnie jak kultowe filmy i albumy zostaną zaktualizowane do nowych odbiorców, Aeron został odnowiony do potrzeb dzisiejszej pracy, pracowników i środowiska pracy. Przez sprzężenie wizji i współpracę projektanta Don Chadwick i najnowszych badań Hermana Millera wokół nauki siedzenia, nowy Aeron działa sprawniej niż kiedykolwiek wcześniej – tak można tworzyć nowości.

Nowatorska siatka 8Z przepuszcza powietrze, ciepło ciała i parę wodną która przechodzi przez siedzisko i oparcie w celu utrzymania równomiernej i komfortowej temperatury skóry, oraz ergonomicznie podtrzymuje ciało osoby siedzącej.

Ikona popkultury, designu i ergonomii. Używany w profesjonalnych firmach, studiach nagraniowych i może stanąć przy Twoim biurku:

Herman Miller Aeron